ATAKENT 4'TEKİ 441 DAİRE SATIŞA ÇIKTI

Atakent 4'teki 441 daire satışa çıktı Avrupa Konutları'nın 14'üncü projesi Atakent 4'te yer alan 441 daire ve ticari ünite 450 bin liradan başlayan fiyatlarla satışa sunuldu.

ATAKENT 4'TEKİ 441 DAİRE SATIŞA ÇIKTI
Atakent 4'teki 441 daire satışa çıktı Avrupa Konutları'nın 14'üncü projesi Atakent 4'te yer alan 441 daire ve ticari ünite 450 bin liradan başlayan fiyatlarla satışa sunuldu. 

'Geleceğin Bağdat Caddesi' olar Artaş İnşaat'ın Avrupa Konutları markalı 14'üncü projesi Avrupa Konutları Atakent 4 satışa sunuldu. 441 daire ve ticari ünitelerden oluşan Avrupa Konutları Atakent 4,450 bin TL'dcn başlayan fiyatlarla satışa çıktı. 23 bin 300 metrekarelik bir alanda inşa edilen Avrupa Konutları Atakent 4 de, 441 dairesi ve dükkânları ile Avrupa Konutları standartlarını Lansmana özel fiyatlar Lansmana özel fiyatlarla satışa sunulan Atakent 4, anlaşmalı bankalar ile 120 aya kadar uygun faiz oranlarıyla kredi kullandırıyor. umlandırılan proje Halkalı'da yükseliyor imzası bulunuyor.

1 + 1'den 4+1'e kadar farklı tiplerde balkonlu ve teraslı daire seçeneklerinin bulunduğu projede peyzaja ve sosyal yaşam alanlarına geniş yer veriliyor. Kapalı yüzme havuzları, fitness jgf salonu, SPA merkezi, sauna ve hamamın bulunduğu projenin yanı başında yer alacak parkta ise çok amaçlı spor sahaları ve koşu parkurları bulunacak. Avrupa Konutları Atakent 4'te yer alacak ticari üniteler ile site sakinleri tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek. yeni yatırımcılarına sunacak. Proje "Geleceğin Bağdat Caddesi" olarak konumlandırılan Halkalı Caddesi üzerinde yükselecek.

Atakent 4'ün mimarisinde SPDO Mimarlık - Sabri Paşayiğit'in onutları'nın 14'üncü projesi Atakent 4'te yer alan 441 daire 450 bin liradan başlayan fiyatlarla satışa sunuldu. 'Ge Caddesi' olarak biçimlendirilen proje Halkalı'da imzası fiyatlar    salonu, SP^ Lansmana özel fiyatlarla sauna ve hs satışa sunulan Atakent yeni yatırımcılarına    bulunduğu 4, anlaşmalı bankalar ile 120 aya kadar uygun faiz oranlarıyla kredi Geleceğin Bağdat    parkta ise çok ama kullandırıyor. Caddesi" olarak    sahaları ve koşup konumlandırılan    bulunacak. Avrup lan Halkalı Caddesi üzerinde    Konutları Atakent
  • 04 Haziran 2016 Cumartesi 17:37
    ÖNE ÇIKAN HABERLER